Wydarzenia

V FESTIWAL ZIELENI

6 i 7 maja na odwiedzających Galerię Wisła czekać będą wyjątkowe atrakcje. Korytarze galerii wypełni aromat kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na pasażach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników, których kunszt będzie można podziwiać na żywo. Wszystko to z okazji V edycji FESTIWALU ZIELENI w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

TARGI NIERUCHOMOŚCI I BUDOWY DOMU

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budowy Domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00. Dotychczasowe Targi Nieruchomości odbyły się w Galerii Wisła trzykrotnie, jednak najbliższa edycja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Organizatorem wydarzenia jest Małgorzata Żółtowska z Agencji Nieruchomości IDEA. Partnerem akcji jest PetroNews oraz Manufaktura Eventu.

 

Czytaj więcej »

Księgarnie ŚWIAT KSIĄŻKI w Galerii Wisła

19 kwietnia Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę pod szyldem KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI. Lokal o powierzchni 190mkw znajduje się na parterze Galerii, w sąsiedztwie perfumerii DOUGLAS i salonu NEW YORKER. Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze.

Czytaj więcej »

ROZTAŃCZONY PIĄTEK

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Galeria Wisła zaprasza wszystkich klientów na niecodzienne pokazy w wykonaniu podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku. Na występy zapraszamy w piątek, 28 kwietnia, pod Wieżę Zegarową. Początek pokazów przewidziany jest na godzinę 17:00.

Na scenie Galerii Wisła wystąpią grupy taneczne płockiego MDK, m.in.: Hałasik, Zumbiaki, Taneczne ABC, Teatrzyk Tańca Humoreska, Mini Hałas, Zumba Star, Teatrzyk Tańca Safatira, Zumba Girls, Hałas i Zespół Tańca Nowoczesnego Angelsy.

 

Czytaj więcej »

MISTRZOSTWA MAZOWSZA KETTLEBELL

Już po raz drugi Galeria Wisła uczestniczy w organizacji Mistrzostw Mazowsza Polskiej Ligi Kettlebell Sport. Tuż przed majówką zapraszamy do kibicowania w pierwszym etapie Ligi na region północny. 29 kwietnia w Galerii odbędą się Mistrzostwa Mazowsza Kettlebell. Oprócz rywalizacji sportowej, zawodnicy Polskiej Akademii Kettlebell Sport zaprezentują widzom pokaz treningu z kettlami. Kibice będą mieli też okazję sami poćwiczyć z wykwalifikowanymi sportowcami. Partnerami akcji są INTERSPORT i ORANGE.

Czytaj więcej »

SZACHOWNICA - NOWY SKLEP

7 kwietnia Galeria Wisła wzbogaciła się o salon SZACHOWNICA – najemcę oferującego modne ubrania i akcesoria. Podczas pierwszego weekendu funkcjonowania salonu klienci mogą liczyć na specjalną promocję w postaci 15% rabatu na cały asortyment. SZACHOWNICA działająca na polskim rynku od prawie 15 lat w swojej ofercie posiada modne ubrania dla Pań, Panów oraz dzieci wraz z akcesoriami. Ogromną zaletą firmy jest świetna proporcja ceny do jakości, a także zgodność kolekcji z najnowszymi trendami.

Czytaj więcej »

Wiosenna promocja KM Płock

Od 6 marca do każdego setnego biletu długookresowego kupionego w jednym z biletomatów stacjonarnych, KM-Płock dodaje taki sam za darmo. Tak więc, jeśli pasażer wygrał, a kupił np. bilet 30-dniowy na strefę A za 72 zł, kolejny taki sam dostanie za darmo. Promocją objęte są bilety długookresowe na wszystkie strefy.

 

 

Czytaj więcej »

MÓJ PŁOCK – wystawa fotograficzna

10 marca w Galerii Wisła rozpocznie się wystawa fotograficzna pt. "Mój Płock". Autorami prac są członkowie Płockiego Towarzystwa Fotograficznego im. Aleksandra Macieszy.

"Mój Płock" to coroczny konkurs PTF, a tegorocznym tematem przewodnim była rzeka Wisła. Wernisaż wystawy odbył się w styczniu, w Książnicy Płockiej. Zwycięzcą został Piotr Augustyniak, otrzymując tytuł Championa XXXVII wystawy Mój Płock. Drugie miejsce zajęła praca Doroty Drzewieckiej, a trzecie Piotra Statkiewicza. Nagrodę Publiczności otrzymała praca Doroty Drzewieckiej.

Czytaj więcej »

Galeria Wisła w płockich autobusach

Od 1 lutego pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej w Płocku mogą bezpłatnie korzystać z otwartej sieci internetowej. Od tej pory dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz laptopów, podróż płockimi autobusami stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sponsorem sieci jest Galeria Wisła, która jest bardzo aktywna m.in. w mediach społecznościowych – Galeria kilkukrotnie znalazła się w czołówce zestawień firmy SOTRENDER, która bada popularność i aktywność polskich profili.

Czytaj więcej »

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Wisła - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Czytaj więcej »

Strony