Gary Babci Krysi

Kolejna lokalizacja w Płocku! Domowe dania od Babci Krysi  także w Galerii Wisła.

Gary Babci Krysi w Galerii Wisła zapraszają na pyszne domowe obiady! Już w tę sobotę, 22 stycznia o godz. 11:00 otwieramy w Płocku kolejny lokal pod szyldem Babci Krysi! Każdy, kto choć raz spróbował jej kuchni, wie, że będzie smacznie, aromatycznie i domowo.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Podolszyc, Borowiczek, Słupna ponieważ od teraz Gary Babci Krysi będą działać także w Galerii Wisła przy ul. Wyszogrodzkiej 144. W przerwie podczas zakupów, ale nie tylko, będzie można więc zjeść pyszny obiad, kolację, deser lub inny domowy specjał  bez potrzeby gotowania w domu.

Jakie smakołyki będą czekały na naszych klientów? Te same klasyki,  dania i promocje jak w naszej lokalizacji przy ulicy Obrońców Płocka oraz dania dostępne w tylko w dany dzień tygodnia jak kultowe szare kluski z serem, które możecie zamawiać w każdy czwartek.

Oczywiście codziennie przygotowywać będziemy zestaw dnia – zupa i drugie danie – w znakomitej cenie 18 zł (dla seniorów, którzy są członkami Stowarzyszenia AS, jedynie 9zł!). Będzie można zasmakować między innymi żurku, babcinego bigosu, fasolki, wątróbki, kotleta drobiowego czy sznycla wieprzowego. Do tego dania z pieca – żeberka lub golonka. Znajdzie się także coś dla fanów makaronów lub dań ziemniaczanych – kluski śląskie czy kopytka. W menu także są desery, na które Babcia Krysia proponuje najlepsze ciasta, czyli szarlotkę, orzechowiec albo sernik. Nie zabraknie naszych kulinarnych hitów, a wśród nich gigantycznego kotleta schabowego przygotowywanego z porcji ćwierć kilograma mięsa. I tu uwaga dla każdego zamawiającego mamy kalendarz firmowy.

Nasze naleśniki, topowe pierogi Babci Krysi i sałatki możecie zakupić w zlokalizowanej obok tuż Spiżarni Babci Krysi.

Wszystkie dania powstają na świeżo ze starannie dobranych, najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców. Przygotowywane są według najlepszych domowych przepisów kuchni polskiej, z których część to sekretne receptury samej Babci Krysi. Potrawy są pachnące, idealnie doprawione, sporządzone z dbałością o każdy szczegół, aby dogodzić nawet najbardziej wybrednym podniebieniom. Można je zjeść na miejscu, wziąć na wynos lub zamówić na dowóz. A poza znakomitymi smakami w Grach Babci Krysi w Galerii Wisła nie zabraknie przyjemnej, ciepłej atmosfery. Co więcej, jest tu pełno dobrego pomagania, ponieważ kupując nasze dania wspierasz Stowarzyszenie Aktywny Senior, którego celem statutowym jest aktywizowanie i opieka nad osobami starszymi. Gary Babci Krysi to kolejne miejsce na kulinarnej mapie Płocka, gdzie jest tanio, a jednocześnie profesjonalnie. Króluje tu smak i jakość.

I na koniec jeszcze jedna dobra informacja. A mianowicie w planach są także uwielbiane przez seniorów  niedzielne potańcówki. Czyli łączymy to co dla ciała z tym co dla ducha.

Pełną ofertę naszych dań  znajdziecie na stronie: www.odbabcikrysi.pl, aby je zamówić dzwońcie pod numer 792 187 238.

Zapraszamy!

Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 1 / lokal 107
Strona WWW
Telefon

Start typing and press Enter to search