Wirtualna Karta Klienta w aplikacji GOODIE

Wirtualna Karta Klienta w aplikacji GOODIE

Zapraszamy na zakupy z Kartą Stałego Klienta w aplikacji GOODIE! Dzięki niej zyskasz specjalne kupony rabatowe, dostęp do wyjątkowych promocji i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści kryje nasz program lojalnościowy!

Aby dołączyć do programu zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W dolnym menu aplikacji kliknij w zakładkę „Karty” i w minutę stwórz własną Kartę Stałego Klienta. Załóż Kartę Wisła Płock już dziś i korzystaj ze zniżek oraz kuponów rabatowych przy każdych zakupach.  

Odkryj więcej możliwości goodie! Jeśli nie lubisz przepłacać, to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona www.goodie.pl to najlepsze źródło informacji o promocjach w Twoich ulubionych sklepach. Wystarczy, ze dodasz wybrane sklepy do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia PUSH na telefon, gdy tylko pojawią się nowe okazje. W goodie znajdziesz również dedykowane kupony rabatowe i zniżki. Z łatwością przejrzysz gazetki popularnych sieci handlowych. Aplikacja umożliwia też zbieranie pieczątek i odbieranie nagród.

Zakupy z goodie to szansa na dodatkowe oszczędności. Robiąc zakupy w sklepach online objętych programem cashback, otrzymasz zwrot części wydatków. W programie bierze udział kilkaset sklepów internetowych. Cashback łączy się z promocjami dostępnymi na goodie.

Zainstaluj aplikację goodie i korzystaj z najlepszych okazji zakupowych!

Start typing and press Enter to search