Festiwal Zieleni 2021

Festiwal Zieleni 2021

Galeria Wisła w Płocku od kilku lat organizuje w terminie wiosennym akcję pn. FESTIWAL ZIELENI. Nie inaczej będzie w tym roku. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 14-15 maja 2021. Pasaże Galerii ponownie wypełnią się aromatem kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na korytarzach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników.

Na targach będzie można obejrzeć i kupić wspaniałe rośliny, sprzęt ogrodniczy, czy unikalne ozdoby. To wyjątkowa okazja do skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty zebranej w jednym miejscu. Wydarzenie umożliwia mieszkańcom Płocka i regionu spotkanie w jednym miejscu z producentami roślin ozdobnych, dekoracji i akcesoriów ogrodowych, producentami sprzętu ogrodowego, architektami krajobrazu, czy pszczelarzami. To również unikalna okazja dla wystawców, aby zaprezentowali  swoją ofertę.

15 maja (sobota) uzupełnieniem wydarzenia będzie akcja promocyjna, w której klienci – w zamian za dokonane zakupy na terenie Galerii Wisła – będą mogli otrzymać upominki od Galerii: pakiety siewu polnych kwiatów i słoiczki z miodem. Szczegóły akcji będą dostępne w Punkcie Obsługi Promocji.

Wszystkie dotychczasowe edycje okazały się sukcesem, zostały ciepło przyjęte zarówno przez klientów Galerii Wisła, jak i różne organizacje. Za organizację dotychczasowych Festiwali Zieleni Galeria Wisła otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Płocka w konkursie Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany. Festiwal znalazł się również wśród 10 najlepszych akcji marketingowych w Polsce wyróżnionych przez magazyn Shopping Mall Marketing.

Share with

Start typing and press Enter to search