ŚWIAT KSIĄŻKI: wydawnicze nowości

ŚWIAT KSIĄŻKI: wydawnicze nowości

„W czasie suszy płynie krew” Emil Szweda

Niedaleka przyszłość. Europa ugina się pod ciężarem inflacji i recesji, gdy spada na nią nowy kataklizm. Panująca w Polsce wielka susza grozi przerwaniem dostaw wody do budynków mieszkalnych. W dniu, w którym z kranów w Warszawie wydobywa się już tylko niepokojące bulgotanie, sierżant Kornel Kraus rozpoczyna najważniejsze w życiu śledztwo.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się na poziomie 0, obok perfumerii Douglas. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Shogun” James Clavell

Epicka powieść, której akcja osadzona jest w feudalnej Japonii XVI wieku.

Głównym bohaterem jest angielski pilot pirat John Blackthorne, który w wyniku sztormu trafia na japońskie wybrzeże i zostaje wzięty do niewoli przez japońskiego samuraja Toranagę.

Po książkę zapraszamy do Księgarni Świat Książki na poziomie 0, obok perfumerii Douglas. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

 

 „Rozwód” Moa Herngren

Po pozornie przyziemnej kłótni o błahą sprawę Niklas wychodzi z przyjacielem, by odreagować. Gdy po kilku godzinach wciąż nie ma go w domu, irytacja jego żony Bei ustępuje miejsca lękowi, że doszło do czegoś strasznego. Prawdziwy szok kobieta przeżywa jednak w chwili, gdy dowiaduje się, że wprawdzie nic się nie stało, nie doszło do żadnego wypadku… ale jej małżeństwa już nie ma.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się na poziomie 0, obok perfumerii Douglas. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Adwokat diabła” Steve Cavanagh

Ten człowiek wygrał każdy proces. Bo to on stoi za każdym zabójstwem.

Randal Korn, ambitny i pewny siebie prokurator okręgowy, lubuje się w posyłaniu oskarżonych do celi śmierci i oglądaniu ich egzekucji.

Eddie Flynn, błyskotliwy i przebiegły adwokat, ma zaledwie siedem dni na uratowanie niewinnego człowieka przed skorumpowanym systemem. I znalezienie prawdziwego mordercy.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się na poziomie 0 , obok perfumerii Douglas. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

 

 „Czekaj na mnie” Santa Montefiore

Autorka bestsellerów według „Sunday Times” przedstawia nową, wciągającą powieść o trwałej miłości i niszczycielskich tajemnicach, która rozgrywa się w Anglii podczas drugiej wojny światowej, aż po Australię pięćdziesiąt lat później. Książka oparta na prawdziwej historii.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się na poziomie 0, obok perfumerii Douglas. Tytuł bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Czasy, które nadejdą” Andrzej Pilipiuk

Z Robertem Stormem zbliżycie się do rozwiązania tajemnicy rządzącej jego życiem. Dotkniecie przeszłości zaklętej w spiżu i brązie. I spojrzycie w przyszłość prowadzącą do okrucieństwa tak wielkiego, że pozostanie tylko wznieść toast „Za przyszłe czasy, oby nigdy nie nadeszły”.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się na poziomie 0, obok perfumerii Douglas.

Start typing and press Enter to search