Wystawa SUPERTHINGS!

Wystawa SUPERTHINGS!

Galeria WISŁA przygotowała wyjątkową atrakcję z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wkrótce Galerię opanują Superbohaterowie i Złoczyńcy znani z serii SuperThings. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na niepowtarzalną wystawę, podczas której będą mogły poznać niesamowity świat SuperThings.

Wystawę SuperThings będzie można oglądać na terenie galerii 28 i 29 maja, w godzinach 11:00 – 19:00. Podczas wydarzenia fani popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City oraz podziwiać ich pojazdy i budowle. Dla uczestników zabawy zaplanowano również pamiątkowe dyplomy i upominki. Miłośnicy SuperThings będą mogli odwiedzić kilka stref tematycznych z najpopularniejszymi postaciami ze świata Superbohaterów i Superzłoczyńców w rozmiarze XXL. To okazja na spotkanie tajemniczej Enigmy, genialnego Profesora K jak również KidKazoom, RocketZing’a, Mr King’a, czy Kid Fury. W trakcie wystawy będzie również można zobaczyć na własne oczy laboratorium Kazoom Lab Battle, wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault oraz pojazdy posiadające specjalne moce:  SkyRacer oraz Supercar.

Eksponaty będą rozlokowane w różnych miejscach galerii. Na dzieci, które przejdą całą wystawę i prawidłowo uzupełnią specjalną mapkę czekać będą SuperThings’owe nagrody. W akcji zostanie rozdanych 1000 saszetek OnePack SuperThings! Co ważne, w trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów i obsługi, akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych. Warto wspomnieć, że w sobotę – 29 maja (w godz. 11:00 – 19:00), odwiedzający Galerię Wisła będą mieli szansę na pamiątkowe zdjęcie z maskotką XXL. Na korytarzach galerii będzie można spotkać się z ENIGMĄ.

Uzupełnieniem wystawy SuperThings będzie konkurs plastyczny przeprowadzony na facebooku Galerii Wisła w dniach 24-30 maja, w którym rozdane zostaną 3 nagrody główne i 10 nagród pocieszenia. Wyniki pojawią się na facebookowym profilu Galerii Wisła 1 czerwca. Tego dnia (w Dzień Dziecka) Galeria Wisła przeprowadzi również specjalną akcję promocyjną, w której rozdanych zostanie 500 saszetek OnePack SuperThings. Aby odebrać upominek wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta. Uwaga! Klienci, którzy zgłoszą się z paragonem z wiślanych punktów gastronomicznych otrzymają dodatkową saszetkę.

Share with

Start typing and press Enter to search