Dzień Kobiet: zrywamy nagrody

Dzień Kobiet: zrywamy nagrody

6 marca klienci Galerii Wisła będą mogli ZRYWAĆ NAGRODY! W akcji rozdanych zostaną setki kart upominkowych i bonów do sklepów i punktów usługowych galerii. Stanowisko promocyjne będzie czynne w godzinach 12:00 – 18:00. Dwie nagrody główne to pakiety w skład których wchodzą zakupy o wartości 1000 zł oraz wiosenne metamorfozy. Wygrana w akcji może stanowić miły prezent z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Każdy klient, który 6 marca zrobi zakupy na terenie Galerii Wisła za minimum 100 zł, będzie mógł wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że zgłosi się z paragonem do Punktu Obsługi Akcji (parter, pod Wielką Kopułą) i wykona zadanie konkursowe, a będzie mógł zdobyć jedną z setek nagród. W kwieciście zaaranżowanej przestrzeni pojawią się specjalne przywieszki z symbolami. Aby zdobyć konkretną nagrodę trzeba będzie liczyć na swoją spostrzegawczość – przywieszki nieznacznie będą się różnić od siebie, a uczestnik zabawy będzie miał ograniczony czas na wybranie odpowiedniej zawieszki z upatrzoną nagrodą.

Do zdobycia będą m.in. bony o wartości 15 zł do kawiarni i restauracji oraz karty podarunkowe do sklepów Galerii Wisła o różnych nominałach (30 zł, 50 zł, 100 zł). W zabawie przewidziano dwie nagrody główne, każda w postaci pakietu w skład którego wejdą zakupy w Galerii Wisła o wartości 1000 zł oraz wiosenna metamorfoza.

Start typing and press Enter to search