HELIOS: praca – obsługa kina

  • OBSŁUGA KINA: nr ref.: OBS/PLO/2022
  • Termin składania aplikacji: 20 stycznia 2023
  • Miejsce pracy: Płock

OFERUJEMY:

  • Zdobywanie doświadczenia w Spółce z uznaną pozycją na rynku;
  • Współpracę w dużym i aktywnym zespole;
  • Elastyczne godziny świadczenia usług;
  • Możliwość uczestnictwa w programie Multisport;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy – zlecenia;

WYMAGAMY:

  • Dyspozycyjności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Komunikatywności;
  • Dokładności i sumienności;

DODATKOWO:

  • Aktualna książeczka sanepidowska będzie atutem;
  • Mile widziany potwierdzony status ucznia lub studenta;

NA CZYM POLEGAJĄ ZADANIA W NASZYM ZESPOLE:

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;
  • Obsługa kas biletowych, baru i kawiarni;
  • Utrzymywanie czystości kina;

Wszystkich zainteresowanych (mile widziani studenci i uczniowie do 26. roku życia) prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja.plock@helios.pl wraz z numerem referencyjnym (w temacie e-mail).

PAMIĘTAJ

JEŚLI APLIKUJESZ W PROCESIE REKRUTACJI CIĄGŁEJ „OBSŁUGA KINA” nie zapomnij umieścić klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.A. zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji przez okres 1 roku od dnia otrzymania aplikacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

JEŚLI APLIKUJESZ W PROCESIE REKRUTACJI INNEJ NIŻ „OBSŁUGA KINA” nie zapomnij umieścić klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.A. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

Start typing and press Enter to search