Wielkanocne zabawy i warsztaty

Wielkanocne zabawy i warsztaty

W najbliższych dniach zapraszamy na WIELKANOCNE ZABAWY. To edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi. Co ważne, tematyczne atrakcje są zaplanowane z uwzględnieniem zachowania środków bezpieczeństwa, tak bardzo koniecznych w czasie pandemii. Partnerami cyklu wielkanocnych wydarzeń w Galerii Wisła są: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku.

W przedświąteczne środy warto odwiedzić Punkt Obsługi Klienta Galerii Wisła i odebrać bezpłatne pakiety „Zrób to sam”. 17 marca na odbiór czekać będzie 100 zestawów do zrobienia wielkanocnych palem, natomiast 24 marca każdy klient będzie mógł odebrać jeden ze 100 pakietów do stworzenia ozdób świątecznych. Uzupełnieniem akcji będą Wielkanocne Warsztaty Online, udostępnione na profilach społecznościowych Galerii Wisła: 19 marca – Tworzymy palmy wielkanocne, 26 marca – Robimy ozdoby świąteczne.

Nie zabraknie cyklicznych konkursów z nagrodami. Od 20 marca do 1 kwietnia warto pilnie śledzić profil Galerii Wisła na facebooku, aby nie przegapić zaplanowanych akcji. Do zdobycia będą karty podarunkowe do sklepów Galerii. Nagrody główne to karty o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie SMYK. Dodatkowo, w okresie przedświątecznym, na terenie Galerii Wisła będą dostępne dwie ekspozycje: wystawa wielkoformatowych pisanek oraz pokonkursowa wystawa prac płockich przedszkolaków z tegorocznego wielkanocnego konkursu zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku.

Start typing and press Enter to search